Vše pro byt či dům


Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /web/hosting/hbc-reality.cz/www/templates/gk_shop_and_buy/lib/framework/helper.layout.php on line 148

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /web/hosting/hbc-reality.cz/www/includes/application.php on line 536

Vyplatí se pořízení rekreační nemovitosti?

Záliba v chataření a chalupaření má v České republice dlouholetou tradici. Tento trend podnítil řadu realitních kanceláří a bank rozšířit své podnikání právě o tuto specifickou oblast. Je to velkou výhodou pro chataře, kteří tak mají snadnější přístup k tomuto typu nemovitostí, a to dokonce i v případě rekreačních novostaveb. V dnešní době je běžné tyto nemovitosti financovat hypotečním úvěrem či úvěrem ze stavebního spoření.

chaty a chalupy slovensko

Číst dál: Vyplatí se pořízení rekreační nemovitosti?

Hledáte kancelář v Brně?

Pokud hledáte kancelář a ne a ne najít realitní kancelář Brno, máme pro vás tip.

Známe jednu profesionální firmu, která vám s hledáním kanceláře pomůže. Mají bohaté zkušenosti v oblasti realit, na trhu působí již řadu let a mají pobočku téměř v každém státě.

O koho jde? O firmu JLL, která nabízí kromě hledání kanceláří také služby jako energetický audit, správu nemovitostí, úklidové služby a další.

Pokud nemáte čas zabývat se hledáním kanceláře nebo potřebujete svou kancelář projmout, určitě se obraťte na firmu JLL.

Hledáte luxusní kancelář v Praze?

Pokud hledáte pronájem kanceláře v Praze 8, tak pro vás máme tipy na pár krásných moderních kancelářských budov.

Corso 2A

V pražském Karlíně se nachází tato luxusní kancelářská budova, která svým nájemcům nabízí v bezprostřední blízkosti služby jako banku, kavárnu, obchody, trafiku, bankomat, restauraci a dokonce i poštu.

Architektura je velmi moderní a uspokojí proto i velmi náročné nájemce.

kancelar-corso-2a 1wpl

DOCK 01

Pro ekologicky smýšlející nájemce se v oblasti Prahy 8 nabízí budova DOCK 01, která má certifikát zelené budovy, což znamená, že budova je koncipována tak, aby co nejméně zatěžovala přírodní prostředí.

Budova DOCK 01 má recepci, nájemcům k dispozici je pošta, restaurace a prodejny.

Vitríny pro úřední desky

vitriny

Možná to může znít překvapivě, ale zejména na vesnicích ale i v menších městech stále dominuje jako hlavní informační středisko náměstí, točny nebo zkrátka středy. Lidé jsou stále zvyklí sledovat tabuli, kolem které prochází více než oficiální stránky měst. Informační vitríny s vystavenými dokumenty přilákají pozornost nejvíce při změnách v územním plánu či jako smuteční desky.

Je důležité, aby byly vyrobeny z kvalitního hliníkového materiálu, kvůli odolnosti proti povětrnostním podmínkám. Tyto vitríny jsou k dispozici jak jednokřídlé tak dvoukřídlé. Díky magnetickému podkladu je snadná aplikace papírů a plakátků. Pro obce a města jsou tedy vitríny jakou součást mobiliáře nezbytnou výbavou.